KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332382
nr 1233 2382
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Stadsmotiv, signerad. Olja på pannå, 42x40
Utrop:
300 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:06:28
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström